Slovak Czech English German Hungarian
Slide background
beh-hod-holic-skalica

ONLINE REGISTRÁCIA

ZASTAVENÁ

OZNAMY

2% z daní pre Športový klub ŠK Skalica - podporte ...
2% z daní pre Športový klub ŠK Skalica - podporte rozvoj mládežnického športu v našom klube.

    Prijmite naše poďakovanie za podporu v minulom kalendárnom roku. Dovoľujeme si Vás požiadať  o podporu našej činnosti [ ... ]

Čítajte ďalej...

Počasie Skalica - Svieti.com

     Jeseň a zimu sme znovu odtrénovali na 2. Zš v Skalici. Okrem toho sme absolvovali zopár tréningov vo fitness v Skalici, kde sme sa u detí zameriavali nabejzbal-sezona-2015 medzilopatkové svalstvo a koordinačné cvičenia. Tieto tréningy veľmi pomohli deťom, hlavne vtom, že sa stali odvážnejšími a o niečo viac cieľavedomejšími.

     Hlavná časť súťaže 2015 skončila pre nás veľmi dobre. Zo 16 zápasov sme 7 vyhrali, 9 prehrali a celkovo sme skončili na 3.mieste, čo nám prinieslo kvalifikovanie sa do play off o Majstra Slovenska.

     Samotné play off U12 sa uskutočnilo 10-11.októbra 2015 na štadióne v Trnave, kde pri 8°C si naši hráči počínali veľmi dobre a celkovo obsadili krásne tretie miesto a doviezli si domov bronzové medaily.

     Okrem toho tento rok Slovenská bejzbalová federácia vyhlásila aj Majstrovstvá Slovenska v kategórii do 10 rokov a odtiaľto si naše decká priviezli dokonca medaily za úžasné druhé miesto. Vo finále sme trápili majstrov z Trnavy až do posledného momentu zápasu, keď sme doslova v poslednej chvíli prehrali 10-9.

Skaličania v slovenskej reprezentácii

     Počas hlavnej súťaže pokračovali reprezentačné sústredenia a turnaje na ktorých sa z nášho klubu celkovo bejzbal--reprezentaciazúčastnili 4 hráči. Filip Hrušecký, ktorí už patrí podľa veku do kategórie kadetov sa svojou hrou a prístupom kvalifikoval na Majstrovstvá Európy do Srbska, odkiaľ priniesol medailu za 3. miesto. Zvyšní traja sa zúčastnili prestížneho turnaja v Prahe, nazývaný Superpohár za účasti 24 tímov z celého sveta.

Uverejnené 13/01/2017, 17:30
baseball-v-roku-2016 Skalický bejzbalisti s mimoriadnymi úspechmi v sezóne 2016               Leto nám skončilo, vonku sa pomaly začína ochladzovať, listy zo stromov postupne opadávajú. . . zvieratá...
2048
Uverejnené 20/11/2015, 21:34
sezona-2015      Jeseň a zimu sme znovu odtrénovali na 2. Zš v Skalici. Okrem toho sme absolvovali zopár tréningov vo fitness v Skalici, kde sme sa u detí zameriavali na medzilopatkové svalstvo a koordinačné cvičenia. Tieto tréningy veľmi...
2760
Uverejnené 20/11/2015, 21:30
sezona-2014      Začiatkom roku 2014 sme dostali zo Slovenskej bejzbalovej federácie ponuku nastúpiť do Slovenskej detskej ligy, v ktorej sme napokon odohrali 20 zápasov s jedným víťazstvom a devätnástimi prehrami. Okrem toho sme sa...
3138
Uverejnené 20/11/2015, 21:10
uspesna-sezona-skalickych-bejzbalistov      Pre skalický detský bejzbalový tím bola tohtoročná sezóna nadmieru úspešná. Deti hrajú od roku 2013 a prvými hráčmi tohto tímu boli Nikolas a Timon Nespalovci spolu s Marekom Blínom. Deti sme učili základné prvky tohto...
1829
Uverejnené 16/10/2009, 22:47
odchovanec-nasho-klubu-majstrom-rakuska-v-baseballePotešenie pre všetkých priaznivcov baseballu v Skalici. Odchovanec skalického baseballu  Matúš  Kužma získal titul v rakúskej lige. Nepochybne je to jeho veľký osobný úspech a  o tom, že je to vynikajúci hráč svedčí i pálkarský priemer z...
3446