Slovak Czech English German Hungarian
Slide background
Slide background

OZNAMY

2% z daní pre Športový klub ŠK Skalica - podporte ...

     Prijmite naše poďakovanie za podporu v minulom kalendárnom roku. Dovoľujeme si Vás požiadať  o podporu našej [ ... ]

Čítajte ďalej...

Počasie Skalica - Svieti.com

<<< späť na info o behu

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH ÚČASTNÍKOV - HODONÍN - HOLÍČ - SKALICA 2019

( Zoznam je aktualizovaný priebežne, po zaplatení štartovného poplatku a následnom spárovaní s registračnými údajmi.)
Na zobrazenie údajov jednej kategórie použi filter údajov.

Meno a priezvisko Kat. Tričko Klub Štát
1. Vojtech Planka
M60
L
BK VP Malacky
SR
2. Pavol Waldecker
M60
XL
Senica
SR
3. René Ohlídal
M
XL
Prostějov
ČR
4. Peter Portášik
M50
M
Sportos.sk
SR
5. Anna Portášiková
Ž50
S
Atletika ŠK Skalica - Grafobal team
SR
6. Michal Sajko
M
M
Holíč
SR
7. Ivan Tychler
M40
L
Skalica
SR
8. Dušan Kožíšek,MUDr.
M60
L
Atletika ŠK Skalica - Grafobal team
SK
9. Jakub Piskla
M
S
Skalica
SR
10. Martin Piskla
M
L
Skalica
SR
11. Pavol Piskla
M50
M
Skalica
SR
12. Michal Šúrek
M
L
Magazín Radar
SR
13. Lukaš  Fašiang
M
L
Schaeffler Skalica
SR
14. Peter Slavík
M60
L
Schaeffler Skalica
SR
15. Erik Blaha
M
M
Schaeffler Skalica
SR
16. Robert Filo
M
M
Schaeffler Skalica
SR
17. Tomáš  Sprušanský
M
M
Schaeffler Skalica
SR
18. Patrik Blaha
M
M
Schaeffler Skalica
SR
19. Milan  Dujsik
M
S
Schaeffler Skalica
SR
20. Pavol  Kuklis
M
L
Schaeffler Skalica
SR
21. Peter Flajžík
M
S
Schaeffler Skalica
SR
22. Jozef Krutý
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
23. Milan Hlupik
M
M
Schaeffler Skalica
SR
24. Tomáš  Juracka
M
L
Schaeffler Skalica
SR
25. Aleš Farkaš
M40
L
Atletika Šk Skalica
SR
26. Ivan Raffay
M50
L
Štefko running team
SR
27. Svetlana Raffayová
Ž50
S
Štefko running team
SR
28. Jaroslav  Pobuda
M
L
Wellnes-gym Skalica
SR
29. Ľuboš  Oravec
M40
L
Wellnes-gym Skalica
SR 
30. Tomáš Vaško
M
L
Skalica
SR
31. Juraj Cintula
M
L
Záhorácký Frišký Tým
SR
32. Gabriela Václavíková
Ž40
M
Skalica
SR
33. Martin Michálek
M40
M
Schlaeffler Skalica
SR
34. Roman Wojčík
M40
XL
Schaeffler Skalica
SR
35. Katarína Wojčíková
Ž
L
Schaeffler Skalica
SR
36. Nikola  Gajarova
Ž
S
Schaeffler Skalica
SR
37. Mariana Furicova
Ž
M
Schaeffler Skalica
SR
38. Ján Pavlík
M60
XL
Atletika ŠK Skalica
SR
39. Jozef CHrenka
M60
L
Atletika ŠK Skalica
SR
40. Petr Kozánek
M
L
2BOHEMIA
ČR
41. Ľubomíra Bartošková
Ž40
M
Skalica
SR
42. Boris Maxian
M
S
Kúty
SR
43. Milan Fabuš
M40
L
Tomky
SR
44. Radoslav Jurcik
M
M
Schaeffler Skalica
SR
45. Roman Trnka
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
46. Alena Votava
Ž50
S
Solarium Pezinok
SR
47. Karel Votava
M50
M
Autoplyn Pezinok
SR
48. Jozef Zváč
M50
M
Gazarka klub Šaštín
SR
49. Dušan Brezovský
M50
M
Gbelský strýci
SR
50. Michal  Malachovský
M
L
Bratislava
SR
51. Branislav Hlavina
M
L
Schaeffler Skalica
SR
52. Marta Gajdošová
Ž40
M
Sekule
SR
53. Eduard Baumgartner
M60
L
Radošovce (okr. Skalica)
SR
54. Roman Spurný
M
M
Skalica
SR
55. Vladimír Hartmann
M60
L
Vrádište
SR
56. Pavol Masaryk
M
M
Záhorácký fryšký tým
SR
57. Anton Meliš
M50
XL
SKAND Skalica
SR
58. Jozefína Janičkovičová
Ž50
M
Skalica
SR
59. Dušan Míšaný
M40
L
Sudoměřice
ČR
60. Vojtech Stacha
M50
M
Gazarka klub Šaštín
SR
61. Andrei Ferik
M40
L
Schaeffler Skalica
SK
62. Miroslav Mikula
M60
L
Radošovce (okr. Skalica)
SR
63. Maria Ullerova
Ž40
S
Ck Studienka
SR
64. Erik Flajžík
M
M
Ak Junior Holíč
SR
65. Roman Komárek
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
66. Michal Mižák
M40
XL
Bratislava
SR
67. Vladimír Karlík
M
L
Skalica
SR
68. Silvia Javorská
Ž
S
Skalica
SR
69. Andrej  Vídenský
M
L
Nitra
SR
70. Jozef Jurčík
M40
L
Danex Skalica
SR
71. Vlad Hartmann
M
M
Brno
ČR
72. Lenka Hrušková
Ž
S
Atletika ŠK Skalica
SR
73. Peter Gábriš
M50
L
Pezinok
SR
74. Jozef Blažovský
M40
L
Prešov
SR
75. Patrik Blažovský
M
M
Atletika ŠK Skalica
SR
76. Radovan Bundala
M40
L
Gynvax
SR
77. Gabriela Vávrová
Ž40
M
Gynvax
SR
78. Vladimír  Kočárik
M40
L
Radošovce
SR
79. František Hyža
M
L
Holíč
SR
80. Michal Tomka
M
M
Discover Cycling
SR
81. Martin Lukáč
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
82. Peter Valovič
M40
M
Bežecké strely Skalica
SR
83. Ján Bellay
M
XL
Skalica
SR
84. Ľubica Adamkovičová
Ž
S
Multisport Pro Coaching
SR
85. Stanislav  Mlčúch
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
86. Kvetoslava Mlčúchová
Ž40
M
Chropov
SR
87. Ivan Jančík
M50
L
Bratislava
SR
88. Juraj Krupka
M40
L
Schaeffler Kysuce
SR
89. Viliam Novák
M75
M
Železná studienka Bratislava
SR
90. Zdenko Zalubil
M
M
Atletika ŠK Skalica - Grafobal team
SR
91. Blažej Chocholáček
M50
XL
Ak Junior Holíč
SR
92. Viliam Horváth
M
L
Bíňovce
SR
93. Gabriel Čermák
M40
M
AK Junior Holíč
SR
94. Michal Šusták
M65
L
Kozárovce
SR
95. Lucia Hladká
Ž
S
Skalica
SR
96. Jan Cvičela
M60
M
BK 2000 Kľačany
SR
97. Oleksandr  Matviichuk
M
S
JM Demolex Bardejov
Ukraine
98. Radovan Rostecký
M
L
Palárikovo
SR
99. Peter Sobek
M40
XL
Sportos.sk
SR
100. Juraj Ondráš
M40
L
ENEM PRO NÁS
SK
101. Milan Haba
M40
XXL
AC Malacky
SR
102. Orest Babjak
M50
M
JM DEMOLEX BARDEJOV
Ukraina
103. Štefan Čuvala
M40
L
ŠK Bradlan Brezová
SR
104. Pavel Uhrecký
M40
XL
Sportos.sk
SR
105. Viktor Dřizga
M50
XXL
Bratislava
SR
106. Daniel  Zajden
M
L
A.D.I.D.A.S.Skalica
SR
107. František Mikuš
M40
M
Výčapy Opatovce
SR
108. Radoslav  Mikula
M40
S
Skalica
SR
109. Vladimir Hyránek
M40
L
Kúty
SR
110. Ondrej Marenčík
M
L
AK Junior Holíč
SR
111. Juraj Hrušecký
M40
M
Holíč
SR
112. Miroslav Bartoš
M40
XL
ENEM PRO NÁS
SR
113. Milan Rizek
M40
M
Atletika SK Skalica
SR
114. Katarína Pejpková
Ž
L
TJ Obal-servis Košice
SR
115. Věra Moravanská
Ž40
S
Veselí nad Moravou
ČR
116. Marta Durnová
Ž50
S
Veselí nad Moravou
ČR
117. Květoslav Hána
M80
M
Svatobořice-Mistřín
ČR
118. Peter Kolínek
M
M
Schaeffler Skalica
SR
119. Miriam Petrikova
Ž50
L
KERIC Čadca
SR
120. Martin Petrik
M40
M
KERIC Čadca
SR
121. Richard Guček
M40
L
Atletika SK Skalica
SR
122. Jozef Hránek
M40
M
Skalica
SR
123. Jana Kubíčková
Ž40
L
Záhorácký Frišký Tým
SR
124. Matej Cabúk
M
L
Schaeffler Kysuce
SR
125. Tomáš Novosad
M
M
Skalica
SR
126. Tomáš Charvát
M
M
Pukinov dvor Miloslavov
SR
127. Dušan Petráš
M40
XL
ENEM PRO NÁS
SR
128. Juraj Hrušecký
M
L
Holíč
SR
129. Martin Knotek
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
130. Juraj Kříž
M40
L
Holíč
SR
131. Juraj Rampáček
M40
L
Holíč
SR
132. Patrícia Harská
Ž
L
HOLÍČ
SR
133. Petra  Kvasničková
Ž
L
Skalica
SR
134. Matej Možnár
M
M
Vrádište
SR
135. Milan Polák
M40
XL
ENEM PRO NAS
SR
136. Martin Kovárik
M40
XL
Holíč
SR
137. Samuel Kovárik
M
L
Holíč
SR
138. Pavol Mizera
M40
M
Schaeffler Kysuce
Sk
139. Rastislav Kalina
M40
M
Maraton klub RJec
SR
140. Kamil Poláček
M
L
Folksofie
ČR
141. Vít Polášek
M40
XL
Hodonín
ČR
142. Vanessa Mikulová
Ž
S
Atletika SK Skalica
SR
143. Pavol Valo
M40
XL
Skalica
SR
144. Lubomir Zagorov
M
L
Bratislava
SR
145. Danka Hanulová
Ž40
S
Ružomberok v pohybe
SR
146. Pavol Hanula
M50
M
Ružomberok v pohybe
SR
147. Pavol Viskup
M40
L
Brestovec
SR
148. Igor Lukač
M40
M
Buazni z Popudin
SR
149. Zuzana Ševčíková
Ž
S
Schaeffler Kysuce
SR
150. Rudolf Nagy
M40
XL
Kopčany
SR
151. Juraj Tauber
M
L
NPUZ
SR
152. Alexander Gorbatenkov
M
L
AK Junior Holíč
SR
153. Soňa Gorbatenková
Ž
L
AK Junior Holíč
SR
154. Peter Valach
M50
M
Zvolen
SR
155. Zbyněk Šanda
M40
XL
Nohy v medu
ČR
156. Peter Pavol
M65
M
AŠK Spišská Nová Ves
SR
157. Joanna Laga
JUNIORKY
S
Olkusz
PL
158. Anna Cabaj
JUNIORKY
S
Olkusz
PL
159. Artemi Balaniuk
JUNIORI
S
Olkusz
PL
160. Miroslav Uller
M40
L
CK Studienka
SR
161. Pavol Uhlárik
M60
M
Maratón klub Rajec
SR
162. Martin Ondrovič
M
L
Oreské
SR
163. Michal Šusták
M
M
Kozárovce
SR
164. Ladislav Sipos
M50
M
AK Tvrdošovce
SR
165. Andrea  Kollárová
Ž40
S
Báječné ženy v behu
SR
166. Martin Kollár
M40
M
Nafta a.s.
SR
167. Pavol Kalman
M50
L
Záhorácky Frišký Tým
SR
168. Andrej Podhradsky
M
L
Lozorno
SR
169. Miloslava Smyková
Ž40
M
Mokrý Háj
SR
170. Rudolf Holeš
M50
L
Pláckari Holíč
SR
171. Branislav Šály
M50
L
Gbely
SR
172. Tomáš Skala
M
S
AK Junior Holíč
SR
173. Adam Herceg
M
S
Zahoracky Frisky Tym Senica
SR
174. Dusan Oravec
M40
XL
Kaktus bike team
SR
175. Vladimír Komínek
M
L
Skalica
SR
176. Renáta Nosková
Ž
S
Ak Junior Holíč
SR
177. Jiří Homoláč
M
S
VSK Univerzita Brno
ČR
178. Martin Zajíc
JUNIORI
S
VSK Univerzita Brno
ČR
179. Marián Maňák
M
L
Wellnes-gym Skalica
SR
180. Anya Rands-Trevor
Ž
S
KERIC Čadca
Veľká Británia
181. Thibault Lefevre
M
M
KERIC Čadca
Francúzsko
182. Sebastian Pellizzari
M
M
KERIC Čadca
Rakúsko
183. Andrej Psota
M40
M
Atletika ŠK Skalica - Grafobal team
SR
184. Jozef  Urban
M
S
TJ Obalservis Košice
SR
185. Martin Hrabovecký
JUNIORI
S
TJ Obalservis Košice
SR
186. Marek Čierňava
M
M
Schaeffler Kysuce
SR
187. Martin Szallay
M
L
Schaeffler Skalica
SK
188. Matúš Fojtlín
M
L
Schaeffler Skalica
SR
189. Milan Bubák
M
L
Schaeffler Skalica
SR
190. Anton Haršany
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
191. Radovan Živna
M40
L
Labski draci
SR
192. Milan Smolíček
M50
M
Spartak Myjava
SR
193. Jaroslav Hutyra
M50
L
Spartak Myjava
SR
194. Marcel Rampáček
M
L
Skalica
SR
195. Lucia Kubová
Ž
M
Atletika ŠK Skalica
SR
196. Jozef Krakovský
M50
XL
JSL group Skalica
SR
197. Vladislav Vydarený
M50
L
JSL group Skalica
SR
198. Ján Štetina
M
L
Schaeffler Skalica
SR
199. Lucie Fraňková
Ž
L
Schaeffler Skalica
ČR
200. Mária Kolínková
Ž
S
Petrova Ves
SR
201. Tibor Sahajda
M
M
Bmsc Bratislava
SR
202. Martina Novotná
Ž
S
AK Kroměříž
ČR
203. Tomáš Navrátil
M
S
AK Kroměříž
ČR
204. Josef Sedláček
M40
M
AK Kroměříž
ČR
205. Ľubomír Rehuš
M
S
Atletika ŠK Skalica - Grafobal team
SR
206. Peter Rechtorík
M40
M
Schaeffler Kysuce
SR
207. René Hrazdil
M40
L
Miš Maš Skalica
SR
208. Eduard Králik
M40
L
Atletika SK Skalica - Grafobal team
SR
209. Martin  Madaj
M
M
Myjava
SK
210. David Somol
M
L
Schaeffler Kysuce
ČR
211. Monika Mázsárová
Ž
S
Petrova Ves
SR
212. Marcel Burkert
M50
L
Klub xenofóbov Bratislava
SR
213. Ján Dubai
M50
M
Handlová
SR
214. Boris Kováč
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
215. René Valent
M
M
BEHAME.sk
SR
216. Martin Kojš
M40
XL
Skalica
SR
217. Peter Prešnajder
M50
M
Atletika ŠK Skalica - Grafobal team
SR
218. Lenka  Jancíková
Ž40
M
Atletika ŠK Skalica - Grafobal team
SR
219. Dušan Kováč
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
220. Peter Šafarik
M50
L
Kamzík Bratislava
SR


Celkový počet zaragistrovaných pretekárov: 220