Slovak Czech English German Hungarian
Slide background
Slide background
beh-hod-holic-skalica

ONLINE REGISTRÁCIA

UKONČENÁ

OZNAMY

Atletika - tréningy - Skalica

Dorast a staršie žiactvo:   Útorok:   od 15:30 hod do 17:30 hod - stadion Štvrtok:  od 15:30 hod do 16:30 hod  - stadion Piatok:  [ ... ]

Čítajte ďalej...
2% z daní pre Športový klub ŠK Skalica - podporte ...

     Prijmite naše poďakovanie za podporu v minulom kalendárnom roku. Dovoľujeme si Vás požiadať  o podporu našej [ ... ]

Čítajte ďalej...

Počasie Skalica - Svieti.com

<<< späť na info o behu

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH ÚČASTNÍKOV - HODONÍN - HOLÍČ - SKALICA 2018

( Zoznam je aktualizovaný priebežne, po zaplatení štartovného poplatku a následnom spárovaní s registračnými údajmi.)
Na zobrazenie údajov jednej kategórie použi filter údajov.

Meno a priezvisko Kat. Tričko Klub Štát
1. Dušan Goliaš
M40
L
Moravsko Slovenský bežecký team
SR
2. Branislav Šprocha
M
L
Malacky
SR
3. Ludmila Foltýnová
Ž45
S
Ratíškovice
ČR
4. Pavol Waldecker
M60
XXL
Senica
SR
5. Boris Maxian
M
S
Kúty
SR
6. Jakub Piskla
M
M
Skalica
SR
7. Martin Piskla
M
L
Skalica
SR
8. Pavol Piskla
M50
M
Skalica
SR
9. Adam Herceg
M
S
Záhorácký Frišký Tým Senica
SR
10. Michal Surek
M
M
Zahorak v Bratislave
SR
11. Tomáš Obrtáč
M
XL
Liesek
SR
12. Peter Portášik
M50
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
13. Anna Portášiková
Ž45
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
14. Juraj Wolf
M
M
Skalica
SR
15. Vanessa Mikulová
Ž
S
Skalica
SR
16. Martin  Medvecký
M
XL
Bratislava
SR
17. Juraj Cintula
M
L
ZFT/ŠTEFANOV
SR
18. Jan Brázda
M
XL
Ratíškovice
CR
19. Hana Brázdová
Ž45
S
Ratíškovice
CR
20. Jiří Brožík
M40
M
BK Hodonín
ČR
21. Peter Flajžík
M
M
SCHAEFFLER SKALICA
SR
22. Vojtech Planka
M60
L
BK VP Malacky
SR
23. Ján Pipta
M65
L
Rača-Bratislava
SR
24. Květoslav Pašek
M50
XXL
Šneci v běhu
ČR
25. René Ohlídal
M
XL
Prostějov
ČR
26. Gamba Sedláček
M
S
Osek nad Bečvou
ČR
27. Mario Baca
M40
XXL
Zlate Moravce
SR
28. Jakub Wolf
M
M
Skalica
SR
29. Ivan Raffay
M50
L
Štefko Running Team
SR
30. Svetlana Raffayová
Ž45
S
Štefko Running Team
SR
31. Stanislav Polák
M60
L
Senica
SR
32. Dagmar Janíková
Ž45
S
4 BIKE Krokodýl Brno
ČR
33. Ján Pavlík
M60
XL
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
34. Jozef CHrenka
M60
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
35. Jozef Blažovský
M40
L
Srdcom východniar
SR
36. Bronislava Blažovská
Ž35
S
Atletika ŠK Skalica
SR
37. Frantisek Korosi
M
L
12 z Ivanky
SR
38. Peter Polacek
M
L
Bratislava
SR
39. Julius Brath
M
M
Bratislava
SR
40. Natalia Semenovych
Ž
S
KYIV
UKR
41. Bogdan Semenovych
M
S
KYIV
UKR
42. Tomáš Tibenský
M
S
Karpatská Perla Šenkvice
SR
43. Adam Kabát
M
S
ZSE Run
SR
44. Adam Tomeš
M
S
TJ Sokol Moravský Písek
ČR
45. Milan Fabuš
M40
L
Tomky
SR
46. Aleš Farkaš
M40
L
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
47. Peter Budinský
M40
M
Skalica
SR
48. Gretchen Spears
Ž
M
Dublin
USA
49. Marian Habsuda
M
M
BRATISLAVA
SR
50. Richard Guček
M40
L
Atletika ŠK Skalica
SR
51. Ľubomír Rehuš
M
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
52. Vojtech Stacha
M50
L
Gazarka klub Šaštín
SR
53. Jozef Zváč
M50
L
Gazarka klub Šaštín
SR
54. Dušan Kožíšek,MUDr.
M60
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SK
55. Eduard Baumgartner
M60
L
Radošovce (okr. Skalica)
SR
56. Mária Valovičová
Ž35
S
Schaeffler Skalica
SR
57. Miroslav Janota
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
58. Zdenko Zalubil
M
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
59. Martin Knotek
M
L
nákup - Schaeffler Skalica
SR
60. Andrei Ferik
M40
L
nákup - Schaeffler Skalica
SR
61. Viktor Masár
M
M
nákup - Schaeffler Skalica
SR
62. Marek Bobot
M40
L
nákup - Schaeffler Skalica
SR
63. Anton Meliš
M50
XL
SKAND
SR
64. Lukas Knap
M
XL
Bratislava
SR
65. Jozef Krutý
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
66. Jan Cvičela
M60
M
BK 2000 Kľačany
SR
67. Miroslav  Petráš
M
L
Schaeffler Skalica
SR
68. Miroslav Mikula
M60
L
Radošovce (okr. Skalica)
SR
69. Mária Vondráčková
Ž45
XL
Trenčín
SR
70. Dušan Vondráček
M50
M
Trenčín
SR
71. René Hrazdil
M40
L
Holíč
SR
72. Mário Macek
M40
XL
Malacky
SR
73. Bogdan Dziuba
M
L
Stalowowolski Klub Biegacza
PL
74. Juraj  Krupka
M40
L
Schaeffler Kysuce
SR
75. Pavol Hajduk
M40
L
DK
SR
76. Pavol Masaryk
M
M
ZFT Dojč
SR
77. Radoslav Jurcik
M
M
Schaeffler Skalica
SR
78. Nikola Žilínková
Ž
M
Schaeffler Skalica
SR
79. Lucia Hladká
Ž
S
Skalica
SR
80. Ján Bellay
M
XL
Skalica
SR
81. Peter Sobek
M40
XL
BK Lysá pod Makytou
SR
82. Orest Babjak
M50
M
JM DEMOLEX IPHONE Bardejov
UKR
83. Ladislav Sipos
M50
M
BK Tvrdošovce
SR
84. Patrik Portášik
M
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
85. Vladimir Hartmann (junior)
M
S
Brno
ČR
86. Renáta Nosková
Ž
S
Ak Junior Holíč
SR
87. Pavol  Mizera
M40
L
Schaeffler Kysuce
SR
88. Igor Hrčka
M40
M
Bežecký klub Cáry
SR
89. Miloš Blaho
M40
M
BEHAME.sk
SR
90. Blanka Valkova
Ž35
S
Skalica
SR
91. Lubica Horniakova
Ž45
S
Skalica
SR
92. Pavel Uhrecký
M40
L
Trenčín
SR
93. Stanislava Tománková
Ž45
M
Brno
ČR
94. Ján Štetina
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
95. Dušan Míšaný
M40
XL
Skalica
SR
96. Miroslava Zíšková
Ž35
S
ŠK Jablonica
SR
97. Viliam Novák
M75
S
Železná studnička Bratislava
SR
98. Peter Krajčír
M40
L
Žiar nad Hronom
SR
99. Tomáš Psota
M
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
100. Jozef Jurčík
M40
L
Danex Skalica
SR
101. Anton Jančo
M40
M
Schaeffler Kysuce
SR
102. Peter Rechtorík
M40
M
Schaeffler Kysuce
SR
103. Villiam  Horváth
M
L
Bíňovce
SR
104. Michal Sajko
M
L
Holíč
SR
105. Alena Richvalská
Ž
S
Hodonín
ČR
106. Ján Dubai
M50
L
Handlová
SR
107. Andrej Psota
M40
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
108. Tomáš Navrátil
M
S
AK Kroměříž
ČR
109. Jiří Matoušek
M
M
AK Kroměříž
ČR
110. Tomáš Blaha
M40
M
AK Kroměříž
ČR
111. Josef Sedláček
M40
M
AK Kroměříž
ČR
112. Martina Novotná
Ž
S
AK Kroměříž
ČR
113. Tomáš Skala
M
S
AK JUNIOR Holíč / ZFT
SR
114. Ľubomíra Bartošková
Ž35
S
Skalica
SR
115. Martin Szallay
M
M
Schaeffler Skalica
SK
116. László Gregor
M
L
Benedek-Team
HU
117. Tamás Nagy
M
L
Benedek-Team
HU
118. Csilla Papp
Ž
S
Benedek-Team
HU
119. Juraj Ondráš
M40
L
Enem pro nás
SR
120. Michal Malachovský
M
L
Prírodovedecká fakulta UK
SR
121. Milan Rizek
M40
M
Atletika SK Skalica
SR
122. Ivana Kočková
Ž
M
Atletika SK Skalica
SR
123. Ján Orth
M50
L
Zohor
SR
124. Lubomir Zagorov
M
L
Bratislava
SR
125. Dušan Brezovský
M50
M
Gbelský strýci
SR
126. René Valent
M
S
BEHAME.sk
SR
127. Ján Matúš
M
M
BEHAME.sk
SR
128. Miloš Blaho
M40
M
BEHAME.sk
SR
129. Konštantín Kocian
M
M
BEHAME.sk
SR
130. Martin Žigo
M
M
BEHAME.sk
SR
131. Petra Luptaková
Ž35
S
BEHAME.sk
SR
132. Sabína Raffasederová
Ž
S
Šaštín-Stráže
SR
133. Peter Pavol
M65
S
AŠK Spišská Nová Ves
SR
134. Katarína Čechová
Ž45
S
AK Junior Holíč
SR
135. Maria Ullerova
Ž35
M
Studienka
SR
136. Erik Blaha
M
M
Schaeffler Skalica
SR
137. Patrik Blaha
M
M
Schaeffler Skalica
SR
138. Tomas Juračka
M
M
Schaeffler Skalica
SR
139. Pavol Kukliš
M
M
Schaeffler Skalica
SR
140. Milan Hlupik
M
M
Schaeffler Skalica
SR
141. Radovan Hancik
M40
L
devinska
SR
142. Marek Jurča
M
M
Letničie
SR
143. Peter Bujňák
M40
L
Prešov
SR
144. Martina Burzova
Ž35
S
ŠKP Bratislava
SR
145. Viktor Starodubstev
M40
S
JM DEMOLEX IPhone BARDEJOV
UKR
146. Mária Hiklová
Ž
S
Adidas runners Bratislava
SR
147. Milan Országh
M60
M
12 z Ivanky
SR
148. Milan Dujsik
M
M
Schaeffler Skalica
SR
149. Matúš Gazda
M
L
Legionári z Košíc
SR
150. Štefan Gazda
M60
L
Legionári z Košíc
SR
151. Viktor Dřizga
M40
XXL
Bratislava
SR
152. Vladimír Komínek
M40
L
Skalica
SR
153. Lukáš Synek
M
M
Vacenovice
ČR
154. Gabriela Václavíková
Ž35
M
Skalica
SR
155. Martina Kvaltínová
Ž
S
Skalica
SR
156. Jaroslav Pobuda
M
XL
Wellnes-gym Skalica
SR
157. Ľuboš Oravec
M40
M
Wellnes-gym Skalica
SR
158. Jozef Krakovský
M50
XL
JSL group Skalica
SR
159. Vladislav  Vydarený
M50
L
JSL group Skalica
SR
160. Marek Krakovský
JUNIORI
S
JSL group Skalica
SR
161. Ales Soukup
M
L
Hýsly
ČR
162. Věra Moravanská
Ž35
S
Veselí nad Moravou
ČR
163. Josef Podloucký
JUNIORI
S
Veselí nad Moravou
ČR
164. Andrea Kollárová
Ž35
M
Báječné ženy v behu
SR
165. Martin Kollár
M40
M
Nafta a.s.
SR
166. Andrej Danihel
M
XL
Schaeffler
SR
167. Iveta Kluknavská
Ž
S
Gelnica
SR
168. Dušan Tomčal
M40
S
Lipov
ČR
169. Valentina KIliarska
Ž
S
JM DEMOLEX IPhone BARDEJOV
UKR
170. Pawel Veretskiy
M
L
JM DEMOLEX IPhone BARDEJOV
UKR
171. Marián Poláček
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
172. Martin Michálek
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
173. Dušan Petráš
M40
XL
Enem pro nás
SR
174. Miroslav Bartoš
M40
XL
Enem pro nás
SR
175. Tomáš Vlk
M
XL
Šaštín-Stráže
SR
176. Peter Bellay
M
L
Krajinar.sk
SR
177. Milan Zelenka
M
L
Holič
SR
178. Filip Búzek
JUNIORI
M
AK Junior Holíč
SR
179. Peter Slavík
M50
L
Scharffler Skalica
SR
180. Martin Kovárik
M40
XL
Holíč
SR
181. Samuel Kovárik
M
L
Holíč
SR
182. Květoslav Hána
M80
M
Svatobořice-Mistřín
ČR
183. David Šušota
M
XL
Holíč
SR
184. Bc.Róbert Majda
M40
M
VRÚTKY-FEI STU
SR
185. Miroslav Hanik
M50
M
Mlynárovce
SR
186. Pavol Jánoš
M
M
Koliesko Stupava
SR
187. Stanislav Masarovič
M40
L
Skalica
SR
188. Tomáš Vintr
M
M
AK Junior Holíč
SR
189. Jozef Urban
M
S
Obalservis Košice - Magneti Marelli
SR
190. Dmytro Ivanysh
M60
M
JM IPhone Domolex Bardejov
UKR
191. Vladimír Hartmann
M60
L
Vrádište
SR
192. Dušan Míša
M40
XL
Skalica
SR
193. Otto Guček
M
L
Atletika ŠK Skalica
SR
194. Michal Tomka
M
M
Cycling academy Bratislava
SR
195. Miroslav Kusalík
M40
M
Vnorovy v pohybu
ČR
196. Andrej  Luprich
M
M
Skalka nad Váhom
SR
197. Erika Farkašová
Ž35
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
198. Ivan Bruck
M
M40
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
199. Miroslav Daňko
M40
L
MultisportTeam
ČR
200. Vladimir Hyránek
M
L
Kúty
SR
201. Pavol Riečický
JUNIORI
M
AK Junior Holíč
SR
202. Igor  Lukač
M40
M
Buazni z Popudin
SR
203. Michaela  Lukáčová
JUNIORKY
S
Buazni z Popudin
SR
204. Peter Prešnajder
M50
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
205. Lenka  Jancíková
Ž45
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
206. Terezka Jancíková
JUNIORKY
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
207. Martin  Jancík
M
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
208. Alžbetka Pončíková
Ž
S
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
209. Tomáš Ocelík
JUNIORI
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
210. Milan Smolíček
M50
M
Spartak Myjava
SR
211. Jaroslav Hutyra
M50
L
Spartak Myjava
SR
212. Rudolf Nagy
M40
XL
Kopčany
SR
213. Tomáš Bašnák
M
L
Myjava
SR
214. Irena Procházková
Ž45
L
TJ Háje
ČR
215. Ivan Čulen
M50
XL
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
216. Igor Miklovič
M50
XL
Skalica
SR
217. Dusan Oravec
M40
XL
Železná studnička Bratislava
SR
218. Jakub Šedivý
M
L
Slza Borský Mikuláš
SR
219. Peter Kolínek
M
M
Schaeffler Skalica
SR
220. Richard Kohút
M
M
Grafobal Skalica
SR
221. Pavel Trúchly
M40
XL
Trenčín
SR
222. Zuzana Čisáriková
Ž35
S
adidas Runners Bratislava
SR
223. Katarína  Wojčíková
Ž35
L
Schaeffler Skalica
SR
224. Roman  Wojčík
M40
XL
Schaefflera Skalica
SR
225. Matej Možnár
M
M
Vrádište
SR
226. Paweł Widłak
JUNIORI
L
Lks Kłos Olkusz
Polska
227. Joanna Laga
JUNIORKY
M
Lks Kłos Olkusz
Polska
228. Anna Cabaj
JUNIORKY
M
Lks Kłos Olkusz
Polska
229. Pavel Dvořák
M
M
ONěmec
ČR
230. Lukáš Chwistek
M
M
SSK Vítkovice
ČR
231. Miroslav Vogl
M50
M
Skalica
SR
232. Miloslava Smyková
Ž35
M
Mokrý Háj
SR
233. Adrian Duchoslav
JUNIORI
M
AK Junior Holíč
SR
234. Michal Janota
M70
L
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SK
235. Marián Medlen
M50
L
Záhorácký Frišký Tým Senica
SR
236. Branislav Šály
M50
L
Gbely
SR
237. Katarína Brezinová
Ž45
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
238. Rastislav Brezina
M40
L
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
239. Juraj Brezina
JUNIORI
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
240. Marcel Burkert
M50
M
Klub xenofóbov Bratislava
SR
241. Ondrej Marenčík
M
L
AK Junior Holíč
SR
242. Roman Komárek
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
243. Anton Haršany
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
244. Eduard Králik
M40
M
Atletika ŠK Skalica Grafobal team
SR
245. Ctibor Kuban
M
L
Uherský Brod
ČR
246. Radovan Živna
M40
XL
labski draci
SR
247. Peter Martinovský
M50
L
PKV PROJEKT FZ78
SR
248. Boris Stančiak
M40
XL
Skalica
SR
249. Ladislav Kašša
M
S
KĽŠ Kryha Bratislava
SR
250. Vlado Cích
M50
S
BEHAME.sk
SR
251. Tomáš  Lužnik
M
XL
Nákup - Schaeffler Skalica
ČR
252. Pavol Hertl
M
L
Schaeffler Skalica
SR
253. Stanislav  Dermek
M
M
Radimov
SR
254. Jaroslav Topor
M60
L
AK Junior Holíč
SR
255. Mário Mráz
JUNIORI
M
AK Junior Holíč
SR
256. Tomáš Zavadil
M
S
Atletika ŠK Skalica
SR
257. Norbert Diossy
M
L
Rovinka
SR
258. Radek Hlaváč
M
M
Kyjov
ČR
259. Andrii Starzynskyi
M
S
Kyiv
UKR
260. Milan Bubák
M
L
Schaeffler Skalica
SR
261. Iveta Kluknavská
Ž
M
Eissmann Automotive Slovensko
SR
262. Dominik Balát
M
L
Schaeffler Skalica
SR
263. Roman Spurný
M
M
Eissmann Automotive Slovensko
SR
264. Iosif Moronga
M50
M
Schaeffler Skalica
SR
265. Pavol Kalman
M50
L
Záhorácký friškí tím
SR
266. Jostein Pedersen
M70
M
Textile House
Norway
267. Daniel Szuhaj
M
M
Skalica
SR
268. Roman Hurbanič
M
L
Rohov
SR
269. Mária Špačková
Ž
S
Holíč
SR
270. Ján Jurčík
M50
M
Schaeffler Kysuce
SR
271. Andrea Čermakova
Ž35
M
Schaeffler Skalica
SR
272. Žaneta Hesková
Ž
S
AK Hodonín
ČR
273. Viliam Dinžík
M
M
Rudník
SVK
274. Jiří Homoláč
M
M
Štefko Running Team/VSK Uni Brno
ČR
275. Jaromír Živna
M40
M
Lábski Draci
SR
276. Jakub Polák
M
L
Schaeffler Skalica
SR


Celkový počet zaragistrovaných pretekárov: 276