Slovak Czech English German Hungarian
Slide background
Slide background

OZNAMY

Atletika - tréningy - Skalica

Dorast a staršie žiactvo:   Útorok:   od 16:00 hod do 17:30 hod - / Dnes 13.2. - Posilovna dle rozpisu / Štvrtok:  od 15:00 hod [ ... ]

Čítajte ďalej...
2% z daní pre Športový klub ŠK Skalica - podporte ...
2% z daní pre Športový klub ŠK Skalica - podporte rozvoj mládežnického športu v našom klube - atletika, tenis  a horolezectvo.

     Prijmite naše poďakovanie za podporu v minulom kalendárnom roku. Dovoľujeme si Vás požiadať  o podporu našej [ ... ]

Čítajte ďalej...

Počasie Skalica - Svieti.com

<<< späť na info o behu

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH ÚČASTNÍKOV - HODONÍN - HOLÍČ - SKALICA 2017

( Zoznam je aktualizovaný priebežne, po zaplatení štartovného poplatku a následnom spárovaní s registračnými údajmi.)
Na zobrazenie údajov jednej kategórie použi filter údajov.

Meno a priezvisko Kat. Tričko Klub Štát
1. Lukas Knap
M
L
Prestigio Realiz Team Bratislava
SR
2. Pavol Waldecker
M60
XXL
Senica
SR
3. Blanka Sovičová
Ž35
S
Schaeffler Skalica
SR
4. Jozef Krutý
M
L
Schaeffler Skalica
SR
5. Ján Štetina
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
6. Qítko Pašek
M40
XXL
Šneci v běhu
ČR
7. Marian Smyčka
M40
M
Garage team Myjava
SR
8. Richard Mihálik
M40
M
Redpoint
SR
9. Vladimir Paracka
M40
L
Garage team Myjava
SR
10. Peter Bellay
M
L
Krajinár.sk
SR
11.  Peter Budinský
M
M
Skalica
SR
12. René Ohlídal
M
XL
Prostějov
ČR
13. Peter Janešík
M40
L
garage team Myjava
SR
14. Lubos Babjak
M
S
Bratislava
SK
15. Anna Schmausová
Ž35
L
MARAS team
SR
16. Katarína Čechová
Ž35
S
Holíč
SR
17. Tomáš Kulísek
M
L
Stefko Running Team
ČR
18. Milos Blaho
M
XL
BEHAME.sk
SR
19. Milan Fabuš
M40
L
Tomky
SR
20. Branislav Jurík
M
XL
Senica
SR
21. Bronislava Blažovská
Ž35
S
Atletika ŠK Skalica
SR
22. Jozef Blažovský
M40
L
Srdcom východniar
SR
23. Patrik Martinkovič
M
L
Gbely
SR
24. Michaela Reháková
Ž
S
Holíč
SR
25. Radovan Bundala
M40
L
Gynvax
SR
26. Gabriela Vávrová
Ž35
L
Gynvax
SR
27. Peter Portášik
M50
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
28. Martin  Medvecký
M
XL
Bratislava
SR
29. Andrea Kollárová
Ž35
M
Báječné ženy v behu
SR
30. Martin Kollár
M40
M
Nafta a.s.
SR
31. Peter Gábriš
M50
L
Pezinok
SR
32. Juraj Ondráš
M40
L
Enem pro nás
SK
33. Radoslav Michalička
M40
M
Senica
SR
34. Pavol Hajduk
M40
XL
DK
SR
35. Andrea Kristová
Ž35
M
Kyjov
ČR
36. Ondřej  Krist
M
L
Kyjov
ČR
37. Adam Herceg
M
S
Záhorácký Frišký Tým
SR
38. Ľubomíra Bartošková
Ž35
M
Skalica
SR
39. Vladimír  Hartmann
M60
M
Vrádište
SR
40. Ján Pavlík
M50
L
AŠK Grafobal Skalica
SR
41. Jozef CHrenka
M60
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
42. Tomáš Charvát
M
S
PRIF UK Vínne mušky & Miloslavov
SR
43. Miroslav Hajossy
M70
XL
Koválov
SR
44. Dušan Oravec
M40
XL
Železná studnička
SR
45. Dominik Pavka
M
XL
Schaeffler Skalica
SK
46. Peter Slavík
M50
XL
Schaeffler Skalica
SR
47. David Zatloukal
M
L
Uherský Brod
ČR
48. Peter Flajžík
M
M
SCHAEFFLER SKALICA
SR
49. Dušan Kožíšek,MUDr.
M60
L
AŠK Grafobal Skalica
SR
50. Mária Valovičová
Ž35
M
Schaeffler Skalica
SR
51. Nikola Žilínková
Ž35
M
Skalica
SR
52. Marek Bobot
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
53. Martin Ondrovič
M
L
Oreské
SR
54. Denisa Srncová
Ž
S
Vlčnov
ČR
55. Filip Hladík
M
L
Senica
SR
56. Milan Hudeček
M50
M
Run For Fun
SR
57. Pavol Masaryk
M
M
Dojč
SR
58. Ondrej Tirpák
M65
XXL
Senica
SR
59. Ľuboš Branišovič
M40
L
BK Viktoria Horné Orešany
SR
60. Tomáš Straška
M
M
BK Viktoria Horné Orešany
SR
61. Vladislav Blažo
M40
M
BK Viktoria Horné Orešany
SR
62. Andrej Mesíček
M
L
BK Viktoria Horné Orešany
SR
63. Daniel Medvecký
M40
S
BK Viktoria Horné Orešany
SR
64. Miroslav Petráš
M
L
Schaeffler Skalica
SR
65. Eduard  Baumgartner
M60
L
Radošovce
SR
66. Miroslav Mikula
M60
L
Radošovce
SR
67. Viliam Novák
M75
S
Železná studnička Bratislava
SR
68. Pavol Piskla
M50
M
Skalica
SR
69. Martin Piskla
M
L
Skalica
SR
70. Jakub Piskla
M
M
Skalica
SR
71. Jaroslav Topor
M60
M
AK Junior Holíč
SR
72. Gabriel  Čermák
M
L
AK Junior Holíč
SR
73. Peter Valovič
M
L
Bežecké strely Skalica
SR
74. Tomáš Skala
M
S
AK Junior Holíč /ZFT
SR
75. František Mráz
M60
M
Toppres Run Team BB
SR
76. Jozef Suchý
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
77. Daniel Kostolansky
M
M
Piestany
SK
78. Vojtech Planka
M60
XL
BK VP Malacky
SR
79. Luboš Baťko
M40
XL
Malacky
SR
80. VLADIMIR KOMINEK
M40
L
Skalica
SR
81. Jan Kočíb
M
S
Stefko Running Team
ČR
82. Anton Haršany
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
83. Svetlana Raffayová
Ž45
S
Kúty
SR
84. Blažena Kocúriková
Ž45
S
ŠK Jablonica
SR
85. Eva Kucharczyková
Ž
S
Petrovice u Karviné
ČR
86. Lucia Hladka
Ž
S
Skalica
SR
87. Miroslava Zíšková
Ž35
S
ŠK Jablonica
SR
88. Zdenko Zalubil
M
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
89. Dušan Štross
M
M
Holíč
SR
90. Roman Komárek
M40
L
DHZ Schaeffler Skalica
SR
91. Tomas Karaba
M
L
Piestany
SR
92. Juraj Krupka
M40
M
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
SR
93. Milan Jurky
M40
L
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
SR
94. Peter Rechtorík
M
M
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
SR
95. Pavol Ondrušek
M40
L
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
SR
96. Anton Jančo
M
M
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
SR
97. Branislav Tokárik
M40
M
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
SR
98. Milan Zelenka
M
L
Holíčwood
SR
99. Dušan Vondráček
M50
M
Trenčín
SR
100. Vanessa Mikulová
JUNIORKY
S
AŠK Grafobal Skalica
SR
101. Roman Trnka
M40
L
Schaeffler SKalica
SR
102. Bogdan Semenovich
M
S
Kivszovata
UA
103. Blažej Chocholáček
M50
L
Schaeffler Skalica
SR
104. Viktor  Masár
M
M
Schaeffler Skalica
SR
105. Radim Picek
M
M
Štefko Running Team
ČR
106. Michal Šúrek
M
M
Too Stupid To Stop
SR
107. Roman Stančík
M40
M
Schaeffler Skalica
SR
108. Peter Holásek
M
XL
Dubovce
SR
109. Václav Dobeš
M
L
Kyjov
ČR
110. Jana Dobešová
Ž45
L
Hýsly
ČR
111. Andrej Hrazdil
M40
L
Bratislava
SR
112. Miroslav Janota
M40
L
Schaeffler Skalica
SR
113. Jaroslav Pobuda
M
L
Mokrý Háj
SR
114. Ľuboš  Oravec
M40
M
PROefekt
SR
115. Miroslav Schiller
M50
L
Schaeffler Skalica
SR
116. Renáta  Vyskočová
Ž35
L
Skalica
SR
117. Tomáš Zavadil
M
S
AŠK Grafobal Skalica
SR
118. Ivan Jančík
M50
L
Bratislava
SR
119. Patrik Blaha
M
M
Schaeffler Skalica
SR
120. Erik Blaha
M
M
Schaeffler Skalica
SR
121. Milan Hlúpik
M
M
Schaeffler Skalica
SR
122. Dušan Petráš
M40
XL
Enem pro nás
SR
123. Miroslav Bartoš
M40
XL
Enem pro nás
SR
124. Stanislav Polák
M50
L
Senica
SR
125. Timotej Hupka
M
M
ASK Slavia Trnava
SR
126. Juraj Cintula
M
L
ZFT/ŠTEFANOVSKE PUMY
SR
127. Cestmir Kracmar
M
M
SK Bradlan Brezova
SR
128. Adriana Kracmarova
Ž35
M
SK Bradlan Brezova
SR
129. Viktor Starodubtsev
M40
S
LWIW
UKR
130. Marek Petráš
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
131. Tomáš Sprušanský
M
M
Schaeffler Skalica
SR
132. Pavol Kukliš
M
M
Schaeffler Skalica
SR
133. Sabína Raffasederová
Ž
S
Šaštín-Stráže
SR
134. Lukáš Hrbotický
M
L
CK Radio BEAT Hodonín
ČR
135. Tomáš Psota
JUNIORI
S
AŠK Grafobal Skalica
SR
136. Andrej Psota
M40
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
137. Marcel Burkert
M40
M
Železná studienka pod Kamzíkom
SR
138. Eva Hokinková
JUNIORKY
M
Skalica, DofE
SR
139. Stanislav Opavský
M50
L
Skalické ľadové medvede
Sk
140. Michal Malachovský
M
M
Prírodovedecká fakulta UK
SR
141. Rastislav Topolčány
M
L
Skalica
SR
142. Maria  Kunakova
Ž35
M
Skalica
Sk
143. Nikola Čorbová
Ž
S
HERE TO WIN
SR
144. Zsoli Gulyas
M
L
3NT Bratislava
SR
145. Michal Mižák
M
L
Bratislava
SR
146. Lukáš  Nosko
M
L
Šľak - Prietrž
SR
147. Juraj Kabát
M40
L
Šľak - Senica
SR
148. Tomáš  Vintr
M
L
AK Junior Holíč
SR
149. Janka Dermeková
Ž45
M
Gbelskí strýci
SR
150. Andrea Dermeková
Ž35
S
THMR Skalica
SR
151. Anton Meliš
M50
XL
SKAND Skalica
SR
152. Erik Flajžík
M
L
Holič
SR
153. Jaroslav Kubrický
M
L
Stará Turá
SR
154. Pavol Boor
M40
L
Stará Turá
SR
155. Andrej Misal
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
156. Frantisek Kapralik
M
L
Skalica
SR
157. Kateřina Topilinová
Ž
M
Hodonín
ČR
158. Simona Klézlová
Ž
M
Hodonín
ČR
159. Tomáš Pikulík
M40
M
Direct Marketing / Bratislava
SR
160. Jozef Hránek
M40
M
Skalica
SR
161. Radovan ROSTECKÝ
M40
L
PALÁRIKOVO
SR
162. Paula ROSTECKÁ
Ž35
L
PALÁRIKOVO
SK
163. Martin Srb
M
XL
Skalica
SR
164. Miroslav Peško
M40
M
AK Veterán Bratislava
SR
165. Jozef Bederka
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
166. Ladislav Štefka
M
L
Schaeffler Skalica
SR
167. Ľuboslav Moza
M40
M
AK Veterán Bratislava
SR
168. Miroslav Vogl
M50
M
Skalica
SR
169. Filip Búzek
JUNIORI
M
Šaštín
SR
170. Dušan Míšaný
M40
XL
Skalica
SR
171. Ľubica Adamkovičová
Ž
S
Almost barefoot BA
SR
172. Jozef Jurčík
M40
L
DANEX Skalica
SR
173. David Kučeřík
M
L
Mx-100.cz
ČR
174. Matej Možnár
M
L
Vrádište
SR
175. Stanislav Masarovič
M
L
Skalica
SR
176. Marian  Almáši
M40
S
AK Veterán Bratislava
SR
177. František Koliba
M
M
mx-100.cz
ČR
178. Ivana Kudláčová
Ž35
S
Radošovce
SR
179. Boris Kováč
M
M
Schaeffler Skalica
SR
180. Tomáš Hyža
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
181. Veronika Maršíková
Ž
S
Bratislava
SR
182. Štefan Čuvala
M
L
ŠK Bradlan Brezová
SR
183. Silvia Čuvalová
Ž35
S
Brezová pod Bradlom
SR
184. Eduard Králik
M40
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
185. Milan Rizek
M
M
ASK Skalica
SR
186. Tomáš Košík
M65
L
BK Fastfood Žilina
SR
187. Igor  Lukáč
M
M
AG
SR
188. Mária Truissard
Ž
S
AK JUNIOR Holíč
SR
189. Miroslav Kováč
M65
M
Trenčín
SR
190. Veronika Bakalárová
Ž
S
Trenčín
SR
191. Ervin Szűcs
M50
L
Dolný Štál
SR
192. Marián Habšuda
M
M
#malokarpatskeselmy
SR
193. Jozef Stanik
M40
L
Bežecký klub Lysá pod Makytou
SR
194. Pavol Riečický
JUNIORI
M
AK Junior Holíč
SR
195. Tomáš Kubina
M
M
Unín
SR
196. Martin Žigo
M
M
BEHAME.sk
SR
197. Robert Míč
M
S
VSK Univerzita Brno
ČR
198. Peter Kypta
M65
XL
BK Sliač
SR
199. Viktor Dřizga
M40
XXL
Bratislava
SR
200. Branislav Šály
M50
L
Gbely
SR
201. Viliam Horváth
M50
L
Bíňovce
SR
202. Eva Horváthová
Ž45
L
Bíňovce
SR
203. Ľubomír Rehuš
M
S
AŠK Grafobal Skalica
SR
204. Peter Prešnajder
M40
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
205. Lenka  Jancíková
Ž45
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
206. Alžbetka Pončíková
Ž
S
AŠK Grafobal Skalica
SR
207. Martin Jancík
M
M
AŠK Grafobal Skalica
SR
208. Rastislav Brezina
M40
L
Mestečko
SR
209. Katarína Brezinová
Ž45
L
Mestečko
SR
210. Peter Brezina
JUNIORI
L
Mestečko
SR
211. Ján Bellay
M
XL
Skalica
SR
212. Vojtech Turoczy
M
M
UrbanRunningTeam
SR
213. Vojtech Stacha
M50
L
Gazarka klub Šaštín
SR
214. Jozef Zváč
M50
L
Gazarka klub Šaštín
SR
215. Jozef Urban
M
S
Obal Servis Košice - Magneti Marelli
SR
216. Milan Bubák
M
XL
Schaeffler Skalica
SR
217. Radoslav Jurcik
M
M
Schaeffler Skalica
SR
218. Alžbeta Jurčišinová
Ž
S
Active life Košice
SR
219. Fridrich Hutta
M50
L
Gynvax
SR
220. Tomáš Hyža
M
L
TH Skalica
SR
221. Kamila Barczyk
JUNIORKY
S
LKS Kłos Olkusz
Polska
222.  Paweł  Widłak
JUNIORI
XL
LKS Kłos Olkusz
Polska
223.  Kamil  Wichary
JUNIORI
M
LKS Kłos Olkusz
Polska
224. Michal Janota
M70
L
AŠK Grafobal Skalica
SR
225. Belo Kováč
M60
L
AK Veterán Bratislava
SR
226. Stanislav Vrbický
M60
XL
BK Sliač
SR
227. Jozef Stupal
M50
XL
Radošovce
SR
228. Orest Babiak
M40
M
JM DEMOLEX Bardejov
UKR
229. Andrei Ferik
M
L
Schaeffler Skalica
SR
230. Jana Kubíčková
Ž35
L
Záhorácký Frišký Tým
SR
231. Peter Vaško
M
L
Schaeffler Skalica
SR
232. Pavel Vaško
M50
XL
Schaeffler Skalica
SR
233. Rudolf Nagy
M
L
AK Junior Holíč
SR
234. Martina Burzová
Ž35
S
ŠKP Bratislava
SR
235. Ľubomír Tvrdoň
M
M
ŠKP Bratislava
SR
236. Peter Kolínek
M
L
Schaeffler Skalica
SR
237. Pavol Hertl
M
L
Schaeffler Skalica
SR
238. Michal Sustak
M60
L
Kozarovce
SR
239. Patrik Portášik
M
M
Ašk Grafobal Skalica
SR
240. Štefan Gažo
M
M
AK Junior Holíč
SK
241. Bogdan Semenovich
M
S
Kivszovata
UA
242. Anna Portášiková
Ž45
S
AŠK Grafobal Skalica
SR
243. Martin Pollák
M
L
KRAV MAGA Záhorie
SR
244. Rado Hancik
M
L
devinska
sr
245. Roman Topor
M
L
Skalica
SR
246. Peter Gróf
M
L
Vrádište
SR
247. Igor Miklovič
M50
XL
Skalica
SR
248. Martin Krempa
M
L
Schaeffler Skalica
SR
249. Miroslav Mikuš
M65
M
Radošovce
SR
250. Oleksandr Matviichuk
M
S
JM Demolex Bardejov
UKR
251. Slavomir Kimerling
M50
M
INQ Bratislava
SR
252. Peter Ľubušký
M
M
ŠKP Bratislava
SR
253. Miška Lukáčová
JUNIORKY
S
AK junior Holíč
SR
254. Rastislav Palkovič
M70
L
FALANGE Bratislava
SR
255. Juraj Giacko
M
M
Štrba
SR
256. Vladimir Hyranek
M
L
Kúty / VW Slovakia
SR
257. Peter Vilhan
M60
M
Sliač
SR
258. Richard Korčák
M
M
Schaeffler group
SR
259. Boris Maxian
M
S
Kúty
SR
260. Sona GORBATENKOVA
Ž35
M
AK Junior Holic
SR
261. Alexander GORBATENKOV
M40
XL
AK Junior Holic
SR
262. Lucia Kubová
Ž35
M
Atletika ŠK Skalica
SR
263. Andrej Jakubička
M40
L
Bratislava
SR
264. Ľubomír Gabriž
M50
L
Košariská
SR
265. Michal Salajka
M
L
HBK Hokejmarket Skalica
SR
266. Rado Živna
M40
XL
Labski draci
SR
267. René Valent
M
M
BEHAME.sk
SR
268. Ján Matúš
M
M
BEHAME.sk
SR
269. Miloš Blaho
M
M
BEHAME.sk
SR
270. Danica Božová
Ž45
L
bežecký klub Poprad Svit
SR
271. Roman Spurný
M
L
Eissmann Holíč
SR
272. Ľubica Horniaková
Ž35
S
Eissmann Holíč
SR
273. Iveta Kluknavska
Ž
S
Eissmann Holíč
SR
274. Blanka Valková
Ž35
S
Eissmann Holíč
SR
275. Patrik Pospíšil
M
M
Eissmann Holíč
SR
276. Adam Krčík
M
XXL
Holíč
SR
277. Ivan Hyža
M
L
Outdoor Skalica
SR
278. Jakub Polák
M
L
Schaeffler Skalica
SR
279. Vladimír Hrušecký
M
L
Schaeffler Skalica
SR
280. Michala Martišová
Ž
S
Atletika ŠK Skalica
SR
281. Erika Farkašová
Ž35
M
ASK Grafobal Skalica
SR
282. Jaromír Živna
M40
L
Lábski Draci
SR
283. Sylwester Lepiarz
M
S
LBK Rudnik
Polska
284. Jaroslav  Hutyra
M50
L
TJ Spartak Myjava
SR
285. Milan Smolíček
M50
L
TJ Spartak Myjava
SR
286. Natalija Semenovich
Ž
S
Kivszovata
UA
287. Alexandra Lalová
Ž
XL
Pezinok
SR
288. Marek Gajda
M40
L
Skalica
SR
289. Mikuláš Dzurinda
M60
M
AK Veteran Bratislava
SR
290. Marián Štica
M
M
Schaeffler Skalica
SR
291. Stanislav Opavský ml.
M
L
OPI
SVK
292. Vincent Bašista
M75
M
OU Demjata
SR
293. Richard Kohút
M
L
Bratislava
SR


Celkový počet zaragistrovaných pretekárov: 293