Slovak Czech English German Hungarian
Slide background
Slide background
beh-hod-holic-skalica

ONLINE REGISTRÁCIA

UKONČENÁ

OZNAMY

Atletika - tréningy - Skalica

Dorast a staršie žiactvo:   Útorok:   od 15:30 hod do 17:30 hod - stadion Štvrtok:  od 15:30 hod do 16:30 hod  - stadion Piatok:  [ ... ]

Čítajte ďalej...
2% z daní pre Športový klub ŠK Skalica - podporte ...

     Prijmite naše poďakovanie za podporu v minulom kalendárnom roku. Dovoľujeme si Vás požiadať  o podporu našej [ ... ]

Čítajte ďalej...
2017
Matviychuk Vasyl JM Demolex Bardejov 37:44 min
  SEMENOVICH Natalija Kivszovata 45:22 min
2016
Lászlo Gregor Benedek-Team 37:46 min
  Vrabcová Nývltová PSK Olymp Praha 42:11 min
2015 Lászlo Gregor Benedek-Team 39:20 min
Yaremchuk Sofiya JM Demolex Bardejov 45:38 min
2014 Matviychuk Vasyl JM Demolex Bardejov 38:38 min
  Szabó Tünde Benedek-Team 46:51 min
2013  Mwangi Joel Maina
Keňa 37:44 min
  Szabo Tunde Maďarsko
45:14 min
2012 Kocourek Milan AK Kroměříž 38:34 min
  Berešová Katarína TJ Obal servis Košice 46:31 min
2011 Kocourek Milan
AK Kroměříž 38:51 min
  Duliba Alexandra Bielorusko 46:53 min
2010 Minczer Albert
Benedek team - Maďarsko 40:19 min
  Kamínková Petra AK Olomouc 46:04 min
2009 Benedek Szolt Benedek tem - Maďarsko 38:14 min
  Kamínková Petra AK Omlomouc 45:06 min
2008 Burghart Jakub JM Demolex Bardejov 38:43 min
  Vodičková Radka RPG Brno 45:04 min
2007 Burghart Jakub JM Demolex Bardejov 38:06 min
  Kamínková Petra AK Olomouc 43:07 min
2006 Hurtík Roman AK ASICS Kroměříž 39:10 min
  Kamínková Petra AK Olomouc 43:41 min
2005 Štefko Robert AK Kromeríž 39:47 min
  Kamínková Petra AK Olomouc 43:42 min
2004 Blasinski Artur Polen 37:56 min
  Zatorská Izabela JM Demolex Bardejov 43:59 min
2003 Štefko Róbert AŠK Banská Bystrica 36:11 min
  Zatorská Izabela Demolex Bardejov 43:12 min
2002 Štefko Róbert AŠK Banská Bystrica 37:20 min
  Janecková Dana Demolex Bardejov 43:32 min
2001 Šmíd Michal AFK SKP Pardubice 38:00 min
  Janecková Dana Obalservis Košice 43:36 min
2000  Blasinski Artur  Polen  35:58 min
  Klimešová Jana ml USK Praha 41:18 min
1999 Janiševski Maxim Ukrajina 40:41 min
  Drajzajtlová Petra Puma Team Olomouc 45:06 min
1998 Veselý Petr AK Kromeríž 40:45 min
  Klimešová Jana ml. USK Praha 46:57 min
1997 Tschotov Ivan Bulharsko 39:50 min
  Klimešová Jana ml USK Praha 46:32 min
1996 Dudr Pavel ARC Brno 36:39 min
  Urbanová Jarmila Olymp Praha 43:50 min
1995 Veselý Petr AK Kromeríž 36:08 min
  Hajná Dana Nolex Val. Mezirící 42:24 min
1994 Klimeš Petr Dukla Praha 35:22 min
  Jurková Iva SS Uh. Hradište 40:43 min
1993 Veselý Petr AK Kromeríž 35:37 min
  Baloghová Anna Slávia UK Bratislava 41:56 min
1992 Veselý Petr AK Kromeríž 36:46 min
  Hamácková Miroslava AC Bucovice 48:32 min
1991 Veselý Petr Vítkovice 36:28 min